Bağdat Cad. Gökmen Ap. 132 Feneryolu İST

Aldatma – Aldatılma Sorunlarına Psikolojik Destek

Günümüzde insanların evlilikteki en büyük sorunlarından biri de aldatma ve aldatılmadır. Sosyal etkileri de olan bu olumsuz durum, çiftlerin birbirleriyle olan sorunlarından kaynaklanmakta ve içinden çıkılmaz bir duruma dönüşerek evlilik zaman zaman boşanma ile sonuçlanmaktadır.

Evlilik danışmanlığı bu tür durumlarda çiftlerin sorunlarını dinleyerek bu olaylara sebebiyet veren durumları konuşup çözüm yolları aramaktadır. Genelde çiftlerin birbirlerinden beklediği ilgi ve alakanın eksik olması aldatma ve aldatılma olayını açığa çıkarmaktadır.

Uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımız aldatma ve aldatılma sorunlarının temelini çiftlerin aralarındaki iletişimsizliğe bağlamaktadır. Güven duygusunun yitirildiği bu hassas süreçte çiftler ayrı ayrı seanslara tabi tutularak sorunlarını uzman danışmanlarımıza anlatıp yapılması gerekenler hakkında bilgi edinmektedirler.

Deneyim Psikolojik Danışmanlık psikolog kadrosuyla özel terapi seansları düzenleyerek, çiftlerin sorunlu dönemlerini aşmasında önemli katkı sağlayabilmektedir.

 

Uzmanına Sor

Teşekkürler. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Üzgünüz, sistemsel bir hata oluştu. Daha sonra tekrar deneyiniz.