Bağdat Cad. Gökmen Ap. 132 Feneryolu İST

Ereksiyon Sorunu

Ereksiyon sorunu bir başka deyişle sertleşme sorunu Türkiye’ de altı milyon erkeğin korkulu rüyası iken, dünya genelinde 150 milyon civarında kişi bu problem ile birlikte yaşamaktadır.

Kısaca ereksiyon sorunu, erkeğin cinsel birleşme arzusu olmasına rağmen yeterince sertleşme yaşayamaması durumudur. Cinsel hayatında birkaç kez bu sorunu yaşayan erkekleri, sertleşme problemi olan kişiler olarak değerlendirmek son derce yanlış bir yaklaşımdır.

Kimler Sertleşme Sorunu Yaşamaktadır

Cinsel arzuya rağmen ereksiyon olamama durumun, üç aydan fazla devam etmesi halinde mutlaka nedeni araştırılmalı ve gerekli çalışmaya başlanmalıdır. Ereksiyon sorunu direk yaş ile ilgilendirmekte doğru bir tespit değildir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte seyreden diğer hastalıklar ereksiyon problemine yol açabilmektedir.

Yapılan son araştırmalarda ereksiyon sorununun % 75 oranında yapısal kökenli olduğu ortaya çıkmıştır. Damar sorunları, yüksek tansiyon ve şeker bu duruma neden olan en büyük faktörlerdir.

Psikoterapi yöntemleri ile Ereksiyon sorununun giderilmesi

Deneyim Psikolojik Danışmalık merkezinde, herhangi fiziksel bir hastalığı olmayan erkeklerde ortaya çıkan sertleşmeme sorunu, uzman psikolog kadrosu ve kişiye özel terapi programı ile kalıcı olarak giderilebilir.

Farklı tekniklerin kullanılması, egzersiz ve kişiye özel seansların düzenlenmesi ile danışmanlarda büyük oranda iyileşme sağlayan merkezimiz, verdiği hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde uygun fiyatlar sunarak bütçenizi sarsmıyor.

 

Uzmanına Sor

Teşekkürler. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Üzgünüz, sistemsel bir hata oluştu. Daha sonra tekrar deneyiniz.