Bağdat Cad. Gökmen Ap. 132 Feneryolu İST

Erken Boşalma

Cinsel işlev bozukluklarının başında gelen sorunlardan biri olan erken boşalma birçok erkeğin yaşam ve cinsel hayat kalitesini ciddi anlamda bozmaktadır. İlişkiye başlamadan veya ilişkinin hemen başında kontrol edilemeden gerçekleşen erken boşalma evli çiftlerinde en büyük sorunlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cinsel olarak sağlıklı ve ereksiyon sorunun olmayan bir erkeğin boşalma anında kontrol yeteneği ve denetimi vardır. Sağlıklı cinsel yaşam için oldukça önemli olan kontrollü birleşme, erken boşalma nedeni ile gerçekleşmemekte ve psikolojik çöküntüler yaşanabilmektedir.

Erken Boşalma Nedenleri

Fizikii bir hastalığı bulunmamasına rağmen erken boşalma sorunu olana erkeğin terapisine başlamadan önce psikolojik durumunun incelenip psikosomatik bulgu aranmalıdır. Gerekli inceleme ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra deneyim psikolojik danışmanlık merkezi uzman psikologları uygulanacaları yöntem ve terapiler hakkında bilgilendirmektedir.

Deneyim Danışmalık merkezimize müracaat eden danışanlarımıza uygulanacak terapi hakkında bilgi verildikten sonra çalışmalara geçilir. Erken boşalma terapisinde sadece psikolojik terapi yeterli olmamaktadır. Erkeğin yalnız ve partneri ile birlikte uygulayacağı egzersiz ve çalışmalar uzman psikolog kadromuz tarafından bilimsel bir şekilde hazırlanmakta ve önemli başarılar sağlanmaktadır.

Uzmanına Sor

Teşekkürler. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Üzgünüz, sistemsel bir hata oluştu. Daha sonra tekrar deneyiniz.